Ambitne plany Samsunga: nowy, idealny TouchWiz już w drodze!

Newsy

samsung-galaxy-note-4-display

 
Wraz z premierą Galaxy S6 ujrzymy także nową wersję nakładki Samsunga. Wszyscy wiemy, że TouchWiz to oprócz dyskusyjnego wyglądu główna bolączka smartfonów tego producenta.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 
Na tegoroczne targi MWC Samsung zapowiedział coś całkowicie nowatorskiego w związku z prezentacją kolejnego flagowca. W porównaniu do Galaxy Note’a 4 prędkość działania urządzenia ma się znacząco zwiększyć. Przedstawiciele producenta mówią, że nowy TouchWiz na Galaxy S6 będzie „niesamowicie szybki”.

 
Jest to związane ze znacznym zmniejszeniem preinstalowanych aplikacji. S Voice czy S Health mają być dostępne do pobrania jedynie dla zainteresowanych użytkowników. Tylko czy Samsung nie mógł zrobić tego wcześniej? Wizualnie TouchWiz będzie znacznie uproszczony i ma przypominać wygląd czystego Lollipopa. Czy naprawdę tak się stanie dowiemy się już na tegorocznych targach MWC. Jak myślicie, to tylko obiecanki cacanki czy producent rzeczywiście robi coś w tej materii?
 
3r7p42

Źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x