Aplikacja Rossmann dla HMS, czyli Huawei Mobile Services to już kolejny przykład na to, że producenci nie zapominają o Huawei. Wiele osób obawiało się tego, że Huawei nie podźwignie się z tego, że nie może korzystać z nowych rozwiązań Google. Tymczasem, jak dobrze widać, firma radzi sobie całkiem dobrze, a na dodatek pojawiają się coraz nowsze aplikacje, które są zintegrowane z HMS.

Aplikacja Rossmann dla HMS

Aplikacja Rossmann dla HMS
Fot. Rossmann

Autorski sklep Huawei z aplikacjami, czyli AppGallery, właśnie dostał małą aktualizację. Pojawiła się w nim aplikacja Rossmann dla HMS, a to oznacza, że użytkownicy nowszych smartfonów producenta, mogą z niej w pełni korzystać. Wcześniej aplikacja znajdowała się już w AppGallery, ale na sprzętach z HMS, nie można było z niej w pełni korzystać. Teraz funkcjonalność aplikacji ma nie odbiegać od tego, co można znać z wersji na Androida czy iOS. Zważywszy na to, jak wielką popularnością cieszą się w Polsce drogerie Rossmann, to bardzo dobra wiadomość dla ich klientów. Tak o integracji mówią przedstawiciele Huawei oraz Rossmann w Polsce.

Aplikacja Rossmann jest jedną z tych aplikacji, które najczęściej pojawiały się na liście życzeń naszych użytkowników. Bardzo się cieszymy, że jest już dostępna dla wszystkich użytkowników smartfonów Huawei, przede wszystkim tych opartych o Huawei Mobile Services. Stale rosnąca liczba zintegrowanych aplikacji, a także nieustanny rozwój całego ekosystemu Huawei, zapewniają użytkownikom najlepsze wrażenia z korzystania z naszych urządzeń – mówi Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska.

Zobacz też: Szklana pułapka powraca, ale nie tak, jak myślisz.

Podobnie jak firma Huawei, my także chcemy dostarczać rozwiązania, które zapewniają pozytywne wrażenia i są wygodne. Dlatego cieszymy się, że najnowsza, dopracowana wersja naszej aplikacji mobilnej jest już dostępna w AppGallery. Użytkownicy będą mogli korzystać z Listy+, aby planować zakupy w naszych drogeriach. A pomoże im w tym np. funkcja „Sprawdź, czy Ci się nie kończy?” – mówi Bogdan Maksymiec, Dyrektor Marketingu Rossmann Polska.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.