Głośnik JBL GO 3 pojawił się już w pierwszych sklepach w Polsce i wiemy, ile kosztuje. Biorąc pod uwagę, jakie teraz są ceny poprzednich modeli z serii, tanio nie jest. Z drugiej strony, JBL GO 3 oferuje nieco więcej niż jego poprzednicy.

Ile kosztuje JBL GO 3?

Nieco ponad miesiąc temu informowaliśmy o premierze głośnika JBL GO 3. Poznaliśmy wtedy najważniejsze elementy specyfikacji nowego modelu. JBL GO 3 posiada Bluetooth 5.1, certyfikat IP67 oraz uchwyt, którego nie mieli jego poprzednicy. Maksymalny czas działania na jednym ładowaniu wynosi 5 godzin, natomiast moc w RMS – 4,2 W (dla porównania JBL GO 1. i 2. generacji miały moc 3 W). JBL GO 3 w dniu premiery został wyceniony na 39,99 euro.

Najnowszy przedstawiciel serii niewielkich, kieszonkowych wręcz głośników popularnej marki JBL trafił już do polskich sklepów. Tam, gdzie udało nam się go znaleźć (sklepy Media Expert, Avans oraz Electro.pl) kosztuje 239,99 zł. Dla porównania, za JBL GO 2 trzeba obecnie zapłacić ok. 80-90 zł, a ten model także jest wodoodporny oraz ma taki sam czas pracy na jednym ładowaniu.

Czytaj także: Czas usprawnić księżyc – Nokia dostaje od NASA milionowy kontrakt

Co jednak ciekawe, JBL GO 3 ma zupełnie inną cenę w oficjalnym sklepie internetowym JBL w Polsce. Tam nowy głośnik kosztuje 189 zł. Jeśli więc ktoś czekał na JBL GO 3 z chęcią jego zakupu, póki co powinien zainteresować się ofertą właśnie z oficjalnego sklepu marki.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.