note 2

 

Ostatnio Samsung jest w  ofensywie jeśli chodzi o aktualizowanie swoich smartfonów. Wczorajsza aktualizacja Galaxy Note 4 , czy wcześniejsza Galaxy S4 w wersji z procesorem Exynos oraz Snapdragon 800 wskazuje, że firma na dobre rozpoczęła proces dostarczania nowej wersji systemu na swoje urządzenia.

 

Dziś do grona szczęśliwców możemy zaliczyć Samsunga Galaxy Note 2! Polski oddział producenta potwierdził na Tweeterze aktualizacje dla tego modelu! Jest to dopiero zapowiedź aktualizacji, więc na zaprezentowanie nowego systemu dla nie nie najświeższego już phabletu będziemy musieli poczekać. Miejmy nadzieje, że producent nie zmieni zdania ani nie zaszła pomyłka. Jeśli aktualizacja się ukaże przychylność użytkowników urządzeń Samsunga z pewnością wzrośnie.

 

tweetnote2

 

Samsung Galaxy Note 2 został zaprezentowany w sierpniu 2012 roku na berlińskich targach IFA. Posiada 5,5 calowy ekran o rozdzielczości HD. Jednostką napędzającą jest tutaj czterordzeniowy procesor Exynos 4412 o taktowaniu 1,6 GHZ. Ten sam procesor występuje w podstawowej wersji Galaxy S3, jednak taktowanie zostało ograniczone do 1,4 GHZ.

 

2GB pamięci operacyjnej w obecnych flagowcach już nie robi wrażenia, jednak nawet w średnie półce ciężko znaleźć model o takiej ilości pamięci. Zamontowane ogniwo posiada 3100 mAh pojemności. Cechą wyróżniającą phablet jest oczywiści rysik S-pen pozwalający na wygodne notowanie oraz dodający obsługę gestów.

 

Wyczekiwaliście na informacje o aktualizacji dla waszych urządzeń?

 

Źródło: @SamsungPolska

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Melerski