HTC ONE M9 koncept11

 

Obecnie trwa szał na plotki dotyczące Samsunga i ich nadchodzących modeli w postaci Galaxy S6 i S Edge. Niemniej jednak pamiętajmy, że najprawdopodobniej niedługo ujrzymy również inny flagowy model, tym razem od Tajwańczyków. O ile póki co ten smartfon nie szokuje to koncepty wyglądają naprawdę interesująco.

 

Widoczne na początku newsa i poniżej grafiki pochodzą od jednego z najpopularniejszych grafików swej kategorii. Koncepty prezentowane przez Phonedesigner z początku często były brane za prawdziwe, prosto od producenta, a dopiero później okazywało się, że to jedynie wizja jednego człowieka z Internetu. Tym razem jest jednak nieco inaczej. W tym wypadku postanowiono zebrać wszystkie dotychczasowe przecieki przeróżnych zdjęć, które dotyczyły HTC One (M9) i zebrać to w całość.

 

HTC ONE M9 konceptorg

 

Oto efekt w postaci zbiorczej galerii:

 

 

Osobiście uważałem, że design serii One jest nieco zbyt nudny, a elegancja po dwóch latach nieco zmalała. Jeżeli tak ma wyglądać Hima to z pewnością szykuje nam się rok pełen ładnych smartfonów. Pamiętajmy, że Galaxy S6 też ma doczekać się pewnej odmiany.

 

Według Was również powinien tak wyglądać HTC One (M9) czy firma powinna się skupić na wymyśleniu zupełnie czegoś innego, nowszego i świeższego?

 

 

źródło: Phonedesigner.eu

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.