Tryb „Pro”, 20 MPx, OIS – znamy szczegóły aparatu z Samsunga Galaxy S6

Newsy

samsung aparat

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Ewidentnie dzisiejszy dzień należy do Samsunga. Obfitość w informacjach na temat nadchodzących flagowych modeli Koreańczyków sprawia, że naprawdę coraz mniej tajemnic zostanie odkrytych 1 marca. Tym razem przyszła pora skupić się na zdjęciach robionych przez kolejne modele z serii Galaxy S.

 

Szósta edycja flagowego smartfonu Samsunga będzie wyposażona w moduły aparatu wyprodukowane we własnych fabrykach. Główne, zamieszczone z tyłu „oko” posiada matrycę 20 MPx i optyczną stabilizację obrazu (OIS). Z kolei do selfie ma służyć aparat robiący zdjęcia w rozdzielczości maksymalnie 5 MPx – znany z serii Galaxy A. Tyle wiadomo z zakresu technicznych możliwości. O wiele więcej ciekawostek można powiedzieć o oprogramowaniu. Samsung wykorzysta nowe API aparatu z Androida 5.0 Lollipop i tym samym pojawi się tryb „Pro”, który pozwoli między innymi na robienie zdjęć w rozszerzeniu RAW, a także ręczne ustawianie ostrości oraz prędkości migawki.

 

Niestety, ale nie jest jednoznacznie powiedziane, czy powyższe dane sprawdzą się również przy Galaxy S Edge. Niemniej jednak, osobiście nie sądzę, aby ta kwestia rozróżniała oba modele. Wszystko wyjdzie na jaw 1 marca.

 

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x