[Aktualizacja] Nvidia zaprasza na konferencję w San Francisco – zmaterializowane 5 lat pracy

Newsy

Tegra_X1

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jesteśmy już tak blisko targów Mobile World Congress, że powinniśmy spodziewać się teraz jak największej ilości zaproszeń na konferencja, na których z kolei powinniśmy poznać interesujące nowości z zakresu mobilnych technologii. Po Samsungu, przyszła pora na Nvidię.

 

Amerykański producent mimo że rynek Androida jest dla niego troszkę zbyt ciężki to prezentuje świetne i bezkonkurencyjne rozwiązania, które jednak nie wszystkim mogą przypaść do gustu. Głównym zarzutem w stosunku do Nvidii jest brak chęci długiego wsparcia swoich produktów i otwarcia na modyfikację. To z pewnością boli niezależnych deweloperów i użytkowników lubiących bawić się w różnorakie modyfikacje.

 

nvidia mwc 2015 mobile world congress konferencja

 

Niemniej jednak Amerykanie na targi Mobile World Congress mogą przywieźć coś naprawdę interesującego. Tym czymś ma być ponad 5 lat pracy i tak naprawdę tyle wiemy. Jedyne, czego możemy się spodziewać to bardzo wydajnego urządzenia z niedawno zaprezentowanym na targach CES układem Tegra X1. Nowy model tabletu do gier SHIELD?

 

Mimo wszystko, najważniejsze konferencje odbywają się dzień przed rozpoczęciem targów. Czy Nvidia 3 marca będzie miała jeszcze szansę na wywołanie zaskoczenia wśród zainteresowanych po prezentacjach Samsunga i innych producentów?

 

[Aktualizacja] Drobne sprostowanie – Nvidia zaprasza na konferencję w San Francisco, w Barcelonie nie ujrzymy amerykańskiego producenta.

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x