ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Aktualizacja] Nvidia zaprasza na konferencję w San Francisco – zmaterializowane 5 lat pracy

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
Tegra_X1

Jesteśmy już tak blisko targów Mobile World Congress, że powinniśmy spodziewać się teraz jak największej ilości zaproszeń na konferencja, na których z kolei powinniśmy poznać interesujące nowości z zakresu mobilnych technologii. Po Samsungu, przyszła pora na Nvidię.

Amerykański producent mimo że rynek Androida jest dla niego troszkę zbyt ciężki to prezentuje świetne i bezkonkurencyjne rozwiązania, które jednak nie wszystkim mogą przypaść do gustu. Głównym zarzutem w stosunku do Nvidii jest brak chęci długiego wsparcia swoich produktów i otwarcia na modyfikację. To z pewnością boli niezależnych deweloperów i użytkowników lubiących bawić się w różnorakie modyfikacje.

nvidia mwc 2015 mobile world congress konferencja

Niemniej jednak Amerykanie na targi Mobile World Congress mogą przywieźć coś naprawdę interesującego. Tym czymś ma być ponad 5 lat pracy i tak naprawdę tyle wiemy. Jedyne, czego możemy się spodziewać to bardzo wydajnego urządzenia z niedawno zaprezentowanym na targach CES układem Tegra X1. Nowy model tabletu do gier SHIELD?

Mimo wszystko, najważniejsze konferencje odbywają się dzień przed rozpoczęciem targów. Czy Nvidia 3 marca będzie miała jeszcze szansę na wywołanie zaskoczenia wśród zainteresowanych po prezentacjach Samsunga i innych producentów?

[Aktualizacja] Drobne sprostowanie – Nvidia zaprasza na konferencję w San Francisco, w Barcelonie nie ujrzymy amerykańskiego producenta.

źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy