ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
LG Xbox Series X

Telewizor LG z Xbox Series X gratis – o ile ma się odpowiednie fundusze

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Wystartowała promocja, gdzie można kupić telewizor LG, a Xbox Series X dostanie się za darmo. Jest jednak pewien haczyk, bo w promocji biorą udział nowe telewizory od LG z serii OLED Gallery 4K, których cena jest dość… znaczna. Oczywiście za jakoś się płaci, ale jeżeli ktoś właśnie przymierzał się do zakupu któregoś z tych telewizorów, to może otrzymać od producenta świeżą konsolę. Co trzeba zrobić?

Telewizor LG z Xbox Series X – nowa promocja

LG Xbox Series X promocja
Fot. LG

Nowa promocja LG, którą nazwano „Mocna zagrywka”, potrwa od dziś (16.10) do 15 listopada lub do wyczerpania zapasów. I tutaj dość kiepska wiadomość dla wszystkich graczy, bo konsol Microsoftu przygotowano jedynie 400. Warto się więc pośpieszyć, jeżeli ktoś ma ochotę skorzystać z okazji, choć musi liczyć się z tym, że na start wyłoży z kieszeni około 8 tysięcy złotych. Tyle bowiem przyjdzie zapłacić za najtańszy model telewizora LG OLED Gallery 4K 55’’, który trafił do promocji (OLED55GX3LA). W tym przypadku mówimy o przekątnej ekranu 55 cali, ale do wyboru pozostaną jeszcze 65 oraz 77-calowe telewizory. Tutaj zapłacimy za nie odpowiednio 12 000 oraz 24 999 złotych. To jednak ceny ze strony producenta, bo w niektórych sklepach można dostać je obecnie odrobinę taniej.

Kupując któryś z tych modeli (OLED55GX3LA, OLED65GX3LA, OLED77GX3LA) można stać się także posiadaczem konsoli Xbox Series X. Przypomnijmy, że ta swoją premierę ma 10 listopada i wyceniono ją na 2249 złotych. Oszczędność jest więc spora, o ile ma się pieniądze na sam telewizor. Minusem tego rozwiązania jest jeszcze to, że na konsolę przyjdzie trochę poczekać. Te mają być bowiem wysyłane do klientów przez cały grudzień. Jeżeli więc komuś zależy na sprzęcie w dniu premiery, to powinien raczej urządzenie po prostu kupić.

Zobacz też: Samochody w Cyberpunk 2077 – klasa i wyjątkowe modele czekają w Night City.

Żeby mieć telewizor LG z Xbox Series X trzeba zachować także dowód zakupu, a następnie zarejestrować się na specjalnej stronie (link w źródle). Tam też znajdziecie regulamin promocji i tam ma być podawany także jej status. Będzie więc można sprawdzić, czy dalej „załapiemy się” na darmową konsolę.

Źródło: LG Mocna Zagrywka

Sprawdź najnowsze wpisy