Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Wygląda to, że Sony Ericsson lubi kiedy się o nim plotkuje. Firma definitywnie zwycięża pod względem ilości przecieków przed nadchodzącymi targami CES. Jak na razie wyciekła informacja o trzech całkiem nowych smartfonach. Spróbujmy to uporządkować.

Pierwszy z nich to Xperia S wcześniej opisywana „tutaj” jako Xperia Arc HD (LT26i). Ten flagowy model ma posiadać wszystko co najlepsze: dwurdzeniowy procesor taktowany 1.5GHz, 1GB ramu i ekran o rozdzielczości 720p. Rozczarowujący fakt 8GB wbudowanej pamięci i brak slotu kart micro SD osładza aż 12mpx aparat i świeże wzornictwo.

Następny telefon na zdjęciach to przypuszczalnie LT29i Hayabusa, która najprawdopodobniej zostanie nazwany Xperią ION. Telefon będzie miał bardzo podobną specyfikację do Xperi S z wyjątkiem 13mpx kamery i ekranu o przekątnej az 4.55 cala. Urządzenie jest bardzo podobne do iPhone 4, czyżby Sony Ericsson prosił się o pozew?

Ostatni telefon to budżetowy MT27i Pepper. Przypuszczalnie będzie to następca ostatnio bardzo popularnej w Polsce Xperi Neo. Ma posiadać 3.7 calowy ekran o rozdzielczości 480×845 i nieco słabszy dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz. Smartfon uzupełniony o 5 megapikselowy aparat ma trafić do jak najszerszego grona odbiorców.

Mimo całkiem ciekawych sprzętowo telefonów Sony Ericsson dał plamę i na wszystkich telefonach które wyciekły zainstalowany był Android Gingerbread. Należy jednak spodziewać się szybkiej aktualizacji do Ice Cream Sandwich.

Jak myślicie, czy Sony Ericsson ma dla nas jeszcze jakieś niespodzianki?

źródło: xperiablog.net, engadget.com

 
Miłosz Pira