samsung galaxy note edge 4 s5 lte-a android 5.0.1 lollipop

Długie miesiące oczekiwania, kilka momentów zdziwienia i tak oto w końcu nadszedł ten czas, że Samsung zdecydował się zaktualizować to urządzenie, które teoretycznie powinno zostać usprawnione w pierwszej kolejności. Niemniej jednak, po raz kolejny nasz kraj został doceniony.

Galaxy Note 4, flagowy phablet Koreańczyków może już cieszyć się systemem Android 5.0.1 Lollipop, podczas gdy niektórzy użytkownicy Galaxy S4 oraz Note 3 są już przyzwyczajeni do Material Design. Mimo wszystko, po raz kolejny Samsung postanowił Polakom dać szansę sprawdzenia jak działa najnowszy system na topowym smartfonie. To dobra wiadomość, gorsza jest taka, że póki co jedynie wersja z układem Exynos może cieszyć się „Lizakiem”.  Jednak z pewnością w najbliższym czasie pojawi się aktualizacja także dla drugiej dostępnej wersji, co też możecie sprawdzać co jakiś czas, gdyż udostępniony dzisiaj system jest dostępny w trybie OTA.

Oczywiście może pojawić się standardowa walka – jesteśmy testerami dla innych czy Samsung postanowił w aktualizacji o nazwie „Lollipop” wyróżnić Polaków? Mimo wszystko, powinniśmy się cieszyć, że to właśnie w Polsce topowe koreańskie smartfony zostają wyróżniane.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.