WhatsApp to obecnie najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie, z którego korzystają ponad 2 miliardy użytkowników. W związku z tak ogromnym zainteresowaniem Facebook ma doskonałą motywację do nieustannego rozwijania swojego produktu. Właśnie dowiedzieliśmy się, że do aplikacji zmierza ciekawa nowość, która ułatwi kontakt ze wsparciem technicznym. Nie jest to nic wielkiego, ale wielu z pewnością się spodoba.

Kontakt ze wsparciem WhatsAppa bezpośrednio w aplikacji

WhatsApp wsparcie w aplikacji

Portal WABetaInfo zajmujący się przeczesywaniem kodu aplikacji w poszukiwaniu niewydanych jeszcze funkcji, odnalazł w becie WhatsAppa oznaczonej numerem 2.20.202.7 bardzo ciekawą nowość. Mowa o zakładce umożliwiającej nawiązanie kontaktu ze wsparciem technicznym bezpośrednio z poziomu aplikacji. Pojawiło się specjalne pole, w którym można zgłosić błąd lub wpisać swoje zapytanie. Gdy support udzieli odpowiedzi, to użytkownik otrzyma ją w formie wiadomości w WhatsAppie. Prosto i przejrzyście.

Zobacz także: OnePlus 8T bez bloatware od Facebooka. To dopiero dobra wiadomość!

Co ciekawe, w formularzu kontaktowym można jeszcze łatwo załączyć informacje o swoim urządzeniu, by pomóc technikom w zdiagnozowaniu ewentualnego problemu. Wystarczy tylko zaznaczyć „ptaszka”. Na chwilę obecną jedyną opcją kontaktu ze wsparciem jest wysłanie wiadomości na maila [email protected], więc nie da się ukryć, że opisywana nowość znacznie usprawnia cały proces. Na razie nie wiadomo, kiedy trafi do oficjalnej wersji WhatsAppa, choć zapewne już niedługo.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.