HBO GO znają prawdopodobnie wszyscy miłośnicy serwisów streamingowych mających w swoich ofertach filmy i seriale. W tej branży trzeba być na bieżąco, więc tytułowa platforma nieustannie aktualizuje zawartość swojej biblioteki. Dziś na HBO GO pojawiły się tylko dwie nowości, więc nie jest to żaden rekord, ale jak to mówią – lepsze to niż nic. Ich listę można znaleźć w dalszej części niniejszego tekstu.

Co nowego na HBO GO? Czwartek, październik 2020

Sobotnia aktualizacja HBO GO

Ciężko o dzień, w którym na HBO GO nie pojawiłoby się nic nowego. Platforma prawie zawsze dodaje choć jeden film czy serial, by nie zawieść swoich użytkowników. Dziś wylądowały na niej następujące nowości:

  1. Acasa, mój dom / Acasa, My Home (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Niemcy
    • Filmweb: 7,3/10, IMDB: 7,6/10
  2. Dzika karta: Upadek radiowego pyskacza / Wild Card: The Downfall of a Radio Loudmouth (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • IMDB: 5,9/10

Zobacz także: Leonardo DiCaprio na czele gwiazd filmu Netflixa „Don’t Look Up”

Za najciekawszy z dodanych tytułów można uznać film „Acasa, mój dom”. To dokument opowiadający o romskiej rodzinie żyjącej na dzikich terenach, w całkowitej zgodzie z naturą. Z pewnych powodów jej członkowie zostają przeniesieni do mieszkania w bloku, co zupełnie zmienia ich życie. Poprawiły się ich warunki mieszkalne, ale także przybyło obowiązków – np. dzieci zaczęły chodzić do szkół.

To wszystko w dzisiejszej aktualizacji biblioteki HBO GO. Więcej nowości na platformie pojawi się jutro, bo w końcu zbliża się piątek, więc platforma musi dodać co nieco nowości w sam raz na weekend.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.