ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Android 11 nudny data premiery

Android 11 dla serii OnePlus 7 jest tuż za rogiem – wiemy, kiedy zostanie wydany

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus to bardzo popularny i lubiany producent, który słynie z naprawdę wydajnych smartfonów. Wczoraj odbyła się oficjalna premiera wyczekiwanego OnePlusa 8T, który trafi do sklepów z Androidem 11. A skoro o Androidzie 11 mowa, to dziś dowiedzieliśmy się, kiedy najnowsza wersja systemu Google zawita na urządzenia z serii OnePlus 7. Długo już nie poczekamy.

Android 11 dla serii OnePlus 7 – kiedy firma udostępni aktualizację?

OnePlus 7T

OnePlus wydaje aktualizacje naprawdę szybko, więc nikogo nie powinien przesadnie zdziwić fakt, że Android 11 dla OnePlusa 7, OnePlusa 7 Pro, OnePlusa 7T i OnePlusa 7T Pro, jest tuż za rogiem. Redakcja portalu Android Authority poinformowała bowiem, że rzecznik prasowy OnePlusa zdradził jej, że opisywane uaktualnienie trafi na wymienione smartfony już w grudniu. Niestety konkretnej daty nie poznaliśmy.

Zobacz także: Współzałożyciel OnePlusa opuścił firmę – ma nowy pomysł na biznes

Co ciekawe, na liście smartfonów do grudniowej aktualizacji do Androida 11 nie wymieniono średniopółkowego OnePlusa Nord, w stosunku do którego firma obiecała naprawdę szybkie aktualizacje. Być może smartfon dostanie nową wersję oprogramowania wcześniej, a być może dopiero w przyszłym roku. Ten drugi scenariusz jest niestety nieco bardziej prawdopodobny, ale oczywiście na razie to tylko gdybanie. Gdy zeszłoroczne flagowce OnePlusa załapią się na Androida 11, na pewno o tym napiszemy. Osobom wyczekującym tego uaktualnienia nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy