ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
play 15 zł zniżki

15 zł zniżki na zakupy w App Store, Google Play i Xbox Store dla klientów sieci Play

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Play ma dla swoich klientów propozycję: 15 zł zniżki na zakupy w wybranym sklepie z grami i aplikacjami. Fioletowy operator chce za jej pomocą zachęcić do korzystania z usługi Zapłać z Play. To właśnie przy wybraniu tej metody płatności za gry lub aplikacje można liczyć na zniżkę.

Jak otrzymać 15 zł zniżki na zakupy w sklepach z grami i aplikacjami od Play?

play 15 zł zniżki

Żeby skorzystać z promocji, trzeba posiadać ofertę na abonament w Play. Fioletowy operator kieruje swoją ofertę do osób, które nigdy nie korzystały z usługi Zapłać z Play lub nie robiły tego przez ostatni rok. Promocja trwa od dziś do 25 października.

Jeśli chcemy zaoszczędzić 15 zł, musimy kupić płatną grę lub aplikację w Google Play, App Store lub Xbox Store. Akceptowalny jest także zakup subskrypcji lub dodatkowych usług w grach/aplikacjach. Akceptujemy oryginalną kwotę, którą widzimy w sklepie i wybieramy opcję Zapłać z Play. Na fakturze od operatora oraz w aplikacji Play24 zobaczymy już cenę po rabacie. Zniżka wynosi 15 zł, chyba że zakupiona gra/aplikacja kosztowała mniej niż 15 zł. Wtedy zapłacimy za nią 1 gr.

Czytaj także: Nintendo idzie na wojnę z gwiazdką TikToka za to, że jest fanką Pokemonów

Co istotne, ze zniżki można skorzystać tylko raz w danym sklepie, natomiast można wykorzystać zniżkę w każdym ze sklepów z osobna. Niewykorzystana zniżka nie przechodzi na kolejne zakupy, a potwierdzenie jej przyznania otrzymamy SMS-em zaraz po zakupie.

źródło: Play

Sprawdź najnowsze wpisy