samsung galaxy s6 konferencja zapowiedz

 

Za trzy tygodnie Galaxy S6 nie będzie miał przed nami żadnych tajemnic. Samsung już pierwszego marca przedstawi swój kolejny flagowy model z najpopularniejszej swojej serii. Póki co poznaliśmy wiele plotek na temat tego modelu, ale o niektórych z nich trudno powiedzieć, że nie zostaną urzeczywistnione.

 

Tak zapewne będzie ze specyfikacją, gdyż niestety, ale pod tym względem trudno będzie Koreańczykom kogokolwiek zaskoczyć. Po raz kolejny w Sieci pojawiły się dane techniczne Galaxy S6, tym razem najprawdopodobniej w wersji Edge, które dodatkowo zostały sprawdzone wydajnościowo. Wszystko to za sprawą AnTuTu, który prezentuje następcę Galaxy S5 z następującą specyfikacją:

 

  • 5,1-calowy wyświetlacz QHD (zapewne SAMOLED);
  • układ Exynos 7420 z Mali-T760;
  • 3 GB RAM;
  • 32 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • aparaty: 20,7 MPx i 5 MPx;
  • Android 5.0.2 Lollipop.

 

Jakieś zaskoczenie? Nie sądzę. W takim razie zobaczcie porównanie wydajności najnowszego układu Samsunga z jego bezpośrednim poprzednikiem. Wyraźnie widać na czym Koreańczycy się skupili:

 

galaxy s6 samsung antutu

 

Oczywiście ogólna wydajność zmierzona przez AnTuTu sprawiła, że mamy nowego rekordzistę z wynikiem 60978 punktów, co może ulec jeszcze poprawie do samej premiery, która już coraz bliżej.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.