motorola moto e 2nd 3

Motorola nie może powiedzieć, że ma olbrzymi wachlarz urządzeń do wyboru. Można je policzyć na palcach jednej ręki i są to: Moto E, Moto G, Moto X oraz Nexus 6. Oczywiście wśród nich znajdują się różnorakie odmiany i tak oto tym razem najmniejszy ze smartfonów doczekał się drobnego odświeżenia.

Amerykański producent pod skrzydłami Lenovo skutecznie propaguje swoją ideologię. Drobne zmiany, ale wciąż atrakcyjne ceny i ogromne możliwości połączone z szybkimi aktualizacjami. Poznaliśmy to doskonale na przykładzie Moto X i Moto G, a teraz przyszła pora na Moto E. Po cichu wprowadzona do sprzedaży na BestBuy.com. Tak oto w stosunku do poprzednika zwiększono wbudowaną pamięć do 8 GB oraz wprowadzono 4-rdzeniowy (1,2 GHz) procesor Qualcomma (najprawdopodobniej Sanpdragon 200). Kolejną istotną zmianą jest dodanie obsługi sieci 4G, czego brakowało w zeszłorocznym modelu. Tak naprawdę to by było na tyle w kwestii nowości, gdyż dalej mamy do czynienia z 4,5-calowym wyświetlaczem qHD, aparatami 5 MPx i VGA oraz 1 GB RAM. Oczywiście Moto E drugiej generacji pracuje pod kontrolą Androida 5.0.1 Lollipop.

Za niecałe 370 złotych tylko szczęśliwcy mogli nabyć powyższy model dla sieci Sprint, gdyż tak szybko jak się pojawił, tak szybko zniknął z magazynów. Wersja niezwiązana z żadnym operatorem najprawdopodobniej pojawi się na dniach. Podoba Wam się ten model?

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.