HBO GO należy do ścisłej czołówki najpopularniejszych serwisów streamingowych z filmami i serialami na świecie. Tak samo jak Netflix, Amazon Prime Video czy Disney+, platforma niemal codziennie aktualizuje zawartość swojej biblioteki, która już teraz pęka w szwach. Dzisiejszy dzień nie jest odstępstwem od reguły, choć trzeba uczciwie przyznać, że nie jest to najciekawsza aktualizacja w historii HBO GO. Sprawdźmy, co się zmieniło.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – środa, październik 2020

HBO GO

Dzisiaj na HBO GO trafiła tylko jedna nowość, choć zawsze lepsze to, niż nic. Mowa o następującej produkcji:

  1. Marzyciele, czyli potęga wyobraźni / Radio Flyer (1992) – [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 7,6/10, IMDB: 7,1/10

Zobacz także: Sony ma niemały problem – firma nie wszędzie zarejestrowała nazwę „PS5”

Dodany film opowiada o dwóch młodych chłopcach, którzy nie mają lekkiego życia, bo ich ojczym stosuje wobec nich przemoc. Starając się uciec od brutalnej rzeczywistości, zaczynają wykorzystywać swoją wyobraźnię. W rolach głównych Joseph Mazzello, Tom Hanks i Elijah Wood. Niestety dziś HBO GO opuścił też poniższy tytuł:

  1. Mała Stopa / Smallfoot (2018) – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 6,7/10, IMDB: 6,6/10

To by było na tyle, jeśli chodzi o najnowszą aktualizację biblioteki tytułowego serwisu. Nie pozostaje nam nic innego, jak liczyć, by nadchodzące dni były nieco ciekawsze. Październikowy harmonogram wskazuje, że najlepsze nowości jeszcze przed nami.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.