ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy A71

Samsung Galaxy A71 otrzymuje aktualizację do One UI 2.5

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to bardzo lubiana firma, która ma w swoim portfolio naprawdę wiele różnych produktów, choć największym wzięciem cieszą się oczywiście smartfony. Dziś mamy bardzo dobrą wiadomość dla użytkowników średniopółkowego Galaxy A71, bo sprzęt właśnie załapał się na aktualizację do One UI 2.5. Pierwsze osoby mogą ją już zainstalować.

Samsung Galaxy A71 z One UI 2.5 – lepiej późno niż później

Samsung Galaxy A71 One Ui 2.5

Samsung Galaxy A71 to interesujący „średniak”, którego sercem jest ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 730G. Towarzyszy mu z kolei 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci wbudowanej, którą można dodatkowo poszerzyć do 512 GB za pomocą karty microSD. Całość dopełnia poczwórny tylny aparat. Smartfon trafił na rynek z Androidem 10 i nakładką One UI 2.0, ale przeznaczona dla niego aktualizacja do One UI 2.5 została już wydana. Należy jednak zaznaczyć, że uaktualnienie jest rozprowadzane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie.

Zobacz także: Telewizory QLED Samsunga przeszły weryfikacje w zakresie bezpieczeństwa

Nowa wersja oprogramowania została oznaczona numerem A715FXXU3ATI8 i waży około 1 GB. Aktualizacja powinna trafić do wszystkich użytkowników Galaxy A71 w ciągu tygodnia lub dwóch. Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to należy wymienić m.in. naklejki Bitmoji na ekranie Always-on-Display oraz usprawnienia dla aplikacji Aparat, klawiatury Samsung i połączenia Wi-Fi. W skład uaktualnienia weszły także październikowe poprawki zabezpieczeń. Dajcie znać w komentarzach, czy udało wam się je już zainstalować!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy