Ostatni kwartał roku jest zwykle pełen premier i wydarzeń. Producenci w końcu starają się błyszczeć jak najjaśniej w okresie przedświątecznym, który jest dla nich czymś w rodzaju żniw. Pomimo pandemii w tym roku nie jest inaczej. Niektórzy producenci już ogłosili daty swoich imprez, a inni mają to zrobić. Teraz nadeszła kolej na Lenovo. Firma zdradziła właśnie datę swojej corocznej imprezy Lenovo Tech World. Ciekawe jest jednak to, że zrobiła to przy pomocy Motorolii. 

Data Lenovo Tech World 2020

Zgodnie z Tweetem zamieszczonym przez oficjalne konto Motoroli, Lenovo Tech World 2020 będzie 2-dniową imprezą, która obędzie się w dniach 28-29 października. Tegoroczna edycja będzie miała charakter wirtualny. Niestety, nie będzie to otwarta impreza. Osoby zainteresowane udziałem muszą się zarejestrować na specjalnej stronie internetowej. Impreza chyba cieszy się znacznie większym zainteresowaniem, niż producent by przypuszczał. Niestety, mimo kilku prób nie udało mi się załadować witryny. Możliwe również, że w trakcie pisania tego tekstu producent napotkał jakieś problemy natury technicznej. 

Zobacz też: Realme Q2 Pro, Realme Q2 i Realme Q2i oficjalnie – tanie 5G wjeżdża na salony

Lenovo obiecuje, że w trakcie imprezy pokaże kilka nowych technologii, które mogą zmienić nasze codzienne życie i naszą przyszłość na lepsze. Spodziewajcie się innowacji przeznaczonych dla biznesu, edukacji, pracy zdalnej, rozrywki i technologii gier. Chociaż nie będzie brakowało interesujących produktów i technologii, to możliwe, że nigdy nie trafią one do sprzedaży. Od lat Lenovo prezentuje na tej imprezie innowacyjne produkty, które nie trafiają na sklepowe półki. Zastanawiające jest to, że firma ogłosiła wydarzenie przy pomocy Motoroli. Czyżby skupiła się w tym roku na smartfonach i technologii 5G? Zobaczymy.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.