high-there-app

 
Kiedy myśleliśmy, że nic nas już nie zaskoczy pojawiła się ta aplikacja. Z pozoru nic nadzwyczajnego, propozycja jakich wiele w Sklepie Play. Nic bardziej mylnego, bo High There to pierwszy tego typu serwis randkowy skupiający miłośników marihuany. Nie ważne czy preferujesz liście typu indica czy sativa, ta aplikacja przeznaczona jest dla wszystkich fanów konopi indyjskich.

 
Interfejs najbardziej przypomina popularnego Tindera i w istocie możemy tutaj zamieścić podstawowe informacje na nasz temat. Z założenia, High There ma łączyć ludzi, którzy myślą podobnie, ale mają zróżnicowany styl życia i inne ciekawe zainteresowania.

 
Jedyną i w zasadzie najważniejszą wadą aplikacji jest to, że jej dostępność została ograniczona do Stanów Zjednoczonych i tylko do tych miejsc, które zalegalizowały posiadanie marihuany. My musimy to potraktować wyłącznie jako ciekawostkę, a polscy fani konopi mogą jedynie mieć nadzieję na zmiany w konstytucji. Myślicie, że takie aplikacje są potrzebne i znajdą swoich użytkowników?


 
Źródło: HighThere

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Przewoźnik