Gry mobilne przez lata były wyśmiewane przez PC-towych graczy. Teraz jednak to oni świetnie się bawią, zagrywając się w port tytułu, który swoją premierę miał na smartfonach. Mowa tu oczywiście o szalenie popularnym Among Us. Gra ta miała swoją premierę w 2018 roku, jednak dopiero w ostatnich miesiącach przebiła się do świadomości graczy. I trzeba to zaznaczyć, jest świetna. Ciekawe, ile perełek zalega jeszcze w otchłani Sklepu Play, czekając, aż ktoś na nie trafi? Wróćmy jednak do Among US. Tytuł ten wkrótce dostanie ważną aktualizację.

Among Us z ważną aktualizacją

Among Us z ważną aktualizacją

Warto podkreślić, że nowe funkcje dotyczą wersji beta. Są one więc dopiero testowane, jednak wkrótce powinny się pojawić dla wszystkich graczy. Największą zmianą będzie możliwość oddawania anonimowych głosów podczas głosowania. To jeszcze bardziej napędzi atmosferę wzajemnej nieufności i paranoi. Miejmy nadzieję, że nie zaburzy to równowagi rozgrywki, ułatwiając zbytnio zabawę oszustom. Kolejna istotna zmiana dotknęła ukochane przez graczy kabelki. Ich łączenie będzie o wiele prostsze w przypadku osób, które mają problemy z odróżnianiem kolorów. Wszystko dzięki temu, że twórcy postanowili postawić na różnorodne kształty. 

Zobacz też: Zyxel prezentuje router Armor G5 – „uwalnia pełny potencjał WiFi 6”

Niestety, skorzystanie z nowych funkcji w przypadku Androida nie jest możliwe. Jednak gracze PC mogą to zrobić, za pomocą wersji na Steam klikając na grę prawym przyciskiem myszy i przechodząc do menu Właściwości. Następnie należy wybrać zakładkę Beta, a następnie public-beta. Warto również przy tym pamiętać, że w ten sposób znacznie ograniczyli liczbę osób, z którymi możemy grać. Chociaż w przypadku Among Us na ilość chętnych raczej nie ma co narzekać. Gorzej z tymi, którzy uciekają z gry, kiedy okazuje się, że nie są Imposterami. Mam nadzieję, że producent wprowadzi dla takich osób jakieś czasowe bany, albo serwery tylko dla uciekinierów. 

Źródło: Slashgear

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.