ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
DxOMark Focus

DxOMark zapowiada specjalne wydarzenie skupione na… skupianiu

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Laboratoria DxOMark Image Labs (DxOMark) to najpopularniejsze na świecie laboratorium recenzyjne dla aparatu i jakości audio smartfonów. Dla wielu ludzi ich wyniki są najlepszym dowodem wyższości konkretnych aparatów. Nie brakuje także osób, które podważają wiarygodność tych testów, zwracając przy tym uwagę na liczne nieprawidłowości. Mimo dość mieszanych opinii nie można jednak odmówić DxOMark jednego: są organizacją, z której renomą trzeba się liczyć. 

DxOMark Focus

DxOMark Focus

DxOMark dziś ogłosiło, że jeszcze w tym miesiącu odbędzie się specjalne wydarzenie. Zgodnie z tweetem zamieszczonym na oficjalnym koncie, impreza, która będzie nosiła nazwę DXOMARK FOCUS odbędzie się 20 października o 17:00. Tweet sugeruje, że to będzie bardzo duże wydarzenie. Jednak nie daje żadnej wskazówki sugerującej, czego można się spodziewać. Pewne jest jednak to, że będzie miała ona charakter wydarzenia online. Całość będzie można więc obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube DxOMark, gdzie już teraz zostało zaplanowane owo wydarzenie. 

Zobacz też: Miniaturowy Powerbank 10 Ah od Xiaomi zmierza do Europejskich sklepów

Czego więc możemy się spodziewać? Nie wiadomo. DxOMark jakiś czas temu ogłosiło nowe procedury testowe, jednak te już weszły w życie, więc raczej nie o nie chodzi. Wprowadzenie testów jakości audio także odbyło się bez tak wielkiej pompy. Możliwe, że firma wprowadzi na rynek swoje własne urządzenie. Warto tu przypomnieć, że kilka lat temu DxOMark był częścią francuskiej firmy DxO Labs, zanim stał się niezależną i prywatną firmą. Wówczas firma matka wprowadziła na rynek akcesorium o nazwie DxO One, które było dedykowanym aparatem dla iPhone. Oczywiście biorąc pod uwagę, że dedykowane aparaty raczej się nie przyjęły, to nie ma co liczyć na DxO Two. Może to być jednak coś zupełnie innego.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy