Toshiba Excite

Toshiba postanowiła podgrzać atmosferę przed zbliżającymi się targami CES, które zaczynają się już w czwartek i ujawniła informacje o nowym tablecie.
Excite, bo o nim mowa ma mieć tylko 7.7 mm grubości, czyli prawie milimetr mniej niż Galaxy Tab 10.1. Mimo niewielkich rozmiarów producent zadbał, żeby sprzętowo dorównywał swoim grubszym konkurentom. Tablet posiada 2 rdzeniowy procesor OMAP 4430 taktowany zegarem 1.2GHz, 10 calowy ekran o niezbyt imponującej rozdzielczości 1280×800 pikseli i ma być dostępny w dwóch wersjach różniących się jedynie pojemnością – 16GB i 32GB. Całość uzupełniają 2 kamery (5mpx z tyłu i 2mpx z przodu) i wyjście micro HDMI.
W momencie premiery całość ma kontrolować Android 3.2, jednak możemy być pewni szybkiej aktualizacji do ICS. Niestety dokładna data premiery zostanie najprawdopodobniej ujawniona podczas targów.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

źródło: phandroid.com

Miłosz Pira