htc-one m7

 

Każdej premierze nowej wersji systemu Android towarzyszy pytanie o aktualizacje obecnych już na rynku urządzeń. Obecnie producenci starają się podawać przybliżone terminy aktualizacji swoich flagowców. HTC zadeklarowało, że przygotuje aktualizacje dla One M7 oraz M8 w ciągu 90 dni od daty opublikowania źródeł. Jak wiemy z wpisu Michała M8 otrzymał już update. Teraz czas na HTC One M7.

 

 

Mo Versi – wiceprezydent ds. zarządzania produktami HTC na swoim tweeterze ogłosił, że od dziś dostępna będzie aktualizacja OTA dla odblokowanych oraz developerskich wersji HTC One M7 oraz dla smartfonów z sieci Sprint. Zadeklarował także dalsze aktualizacje.

 

Kilka dni temu przyznał, że nie uda się firmie dotrzymać 90-dniowego terminu aktualizacji wszystkich wersji urządzeń, który mijał 1 lutego. Opóźnienia dotyczyć tylko urządzeń oferowanych przez  operatorów.

 

Niektórzy użytkownicy potwierdzają otrzymanie aktualizacji. Nie są dostępne jeszcze zdjęcia ani filmy z nową wersją systemu, jednak możemy się spodziewać bardzo dużego podobieństwa do One M8. Jeśli jesteście posiadaczami odblokowanych wersji czekajcie na informacje o aktualizacji systemu!

 

Czekaliście na Lollipop’a dla Waszych HTC?

 

Źródło: @moversi

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Melerski