ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Razer Blade Stealth 13

Razer Blade Stealth 13 debiutuje w nowej, jeszcze potężniejszej wersji

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Razer to firma, którą znają chyba wszyscy gracze. W jej ofercie można znaleźć wiele różnego rodzaju produktów. Dziś do portfolio producenta dołączyła odświeżona wersja laptopa Razer Blade Stealth 13. Urządzenie jest jeszcze potężniejsze od swojego poprzednika.

Nowa wersja Razer Blade Stealth 13 oficjalnie – co się zmieniło?

Odświeżona wersja laptopa Razer Blade Stealth różni się od swojego poprzednika jedynie procesorem oraz możliwością wybrania modelu z dotykowym wyświetlaczem OLED. Tym razem firma postawiła na układ Intel Core i7-1165G7, będący przedstawicielem najnowszej serii Tiger Lake. Według słów Razera nowy laptop zapewnia o 20% większą produktywność przy wykonywaniu zadań biurowych i aż 2,7 raza wyższą wydajność przy tworzeniu treści. Cokolwiek to znaczy.

Zobacz także: Wyciekły dane ponad 100 tysięcy klientów sklepu internetowego Razera

Jeśli chodzi o pozostałe elementy specyfikacji opisywanego urządzenia, to w jego wnętrzu można znaleźć jeszcze m.in. 16 GB RAM-u, kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 1650 Ti oraz dysk SSD o pojemności 512 GB. Nowego Razera Blade Stealth 13 będzie można kupić w wydaniu z dotykowym ekranem OLED jak i zwykłym „niedotykowym”. Ceny laptopa zaczynają się od 1799 dolarów, co po dzisiejszym kursie walutowym przekłada się na mniej więcej 6823 złote. Sprzedaż urządzenia rozpocznie się już jutro na stronie firmy Razer. Z czasem sprzęt trafi także do partnerów handlowych marki. Co sądzicie o laptopach tego producenta? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy