ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus 8T

OnePlus Zen Mode 2.0 już wkrótce będzie dostępny także na smartfonach innych producentów

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus to bardzo popularna firma, która ma w swojej ofercie kilka różnych produktów, choć największym wzięciem cieszą się oczywiście smartfony. Można na nich znaleźć aplikację Zen Mode, która według najnowszych doniesień już wkrótce stanie się dostępna także na urządzeniach innych producentów. Wygląda na to, że OnePlus lubi się dzielić. A to się chwali.

Zen Mode 2.0 od OnePlusa na smartfonach innych producentów – co, jak i gdzie?

OnePlus Zen Mode 2.0

W dzisiejszych czasach wiele osób nie wyobraża sobie życia bez smartfonów, korzystając z nich o wiele dłużej, niż nakazuje zdrowy rozsądek. Właśnie z tego powodu powstało wiele aplikacji pomagających zachować cyfrową równowagę. Jedną z nich jest tytułowy Zen Mode 2.0 od OnePlusa, który według zapewnień portalu SlashGear, już niedługo wyląduje w Google Play. Pozycja ma być darmowa i dostępna dla użytkowników naprawdę wielu smartfonów z Androidem.

Zobacz także: Android 11 z OxygenOS 11 trafia na serię OnePlus 8 – aktualizacja jest gotowa

Dotychczas z Zen Mode 2.0 mogli korzystać tylko posiadacze OnePlusa 7T, OnePlusa Nord oraz serii OnePlusa 8. Jeśli chodzi o nowości w wersji 2.0, to należy wymienić m.in. grupy pozwalające podpiąć kilka smartfonów jednocześnie, by sterować nimi wszystkimi z poziomu jednej aplikacji, a także więcej opcji czasowych. Niestety na razie nie wiemy dokładnie, kiedy Zen Mode 2.0 wyląduje w Google Play, choć niewykluczone, że już na dniach – np. przy okazji premiery OnePlusa 8T, która odbędzie się już w środę. Korzystacie z tego typu aplikacji? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy