ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei wyniki za 2021 rok

Huawei szuka młodych talentów – także tych z Polski

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

W zeszłym wieku ludzie żyli w erze atomowej. Okiełznanie tej niesamowitej energii dla wielu było punktem przełomu i wytyczeniem szlaku dla przyszłości rozwoju cywilizacji. Wizje świata sprzed dziesiątek lat okazały się jednak w większości błędne. Dziś bowiem żyjemy w epoce informacji. To właśnie one stały się najcenniejszym zasobem i surowcem. Oczywiście eksperci od atomistyki wciąż są niezbędni, jednak świat cierpi na ich niedobór głównie w dziedzinach informacyjno-komunikacyjnych. 

Huawei szuka młodych talentów

Huawei szuka młodych talentów

Huawei, którego lwia część rynku skupia się właśnie na zapewnianiu łączności, doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego też rozpoczął już siódmą edycję swojego programu Seeds For The Future. Oferuje on uczestnikom cykl szkoleń i warsztatów online. Jest on prowadzony przez światowej klasy ekspertów i mogą w nim wziąć udział zdolni studenci z całego świata, w tym z Polski. Całość odbywa się w trybie online. Dzięki temu mogą w nim wziąć udział wszyscy młodzi zdolni z dostępem do sieci. Powinni się oni jednak pośpieszyć, ponieważ termin zgłoszeń potrwa jedynie do 27 października. 

Zobacz też: Data premiery Outriders – polski shooter nie pojawi się w tym roku

Dzięki programowi możemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie ICT w globalnym środowisku biznesowym, przekazując ją młodym ludziom z różnych krajów i przyczyniając się do globalnego postępu w branży ICT. Staramy się również zbudować pomost między wiedzą zdobytą na zajęciach na uczelni a umiejętnościami praktycznymi, wymaganymi w branży oraz usprawnić transfer wiedzy. Talent ma kluczowe znaczenie dla wzrostu i rozwoju każdej branży. Szybko rozwijająca się branża ICT znacznie zmieniła modele biznesowe i wymagania klientów. W rezultacie w całym ekosystemie ICT istnieje mnóstwo miejsc pracy dla utalentowanych specjalistów, który potrafią sprostać wyzwaniom związanym z transformacją cyfrową. Wierzę, że dzięki Seeds For The Future wielu młodych, utalentowanych ludzi odkryje swoje możliwości i pasję do tej dziedziny wiedzy, budując podwaliny do swojej przyszłej kariery w obszarze technologii.

— Powiedział Ryszard Hordyński, dyrektor ds. strategii i komunikacji Huawei Polska.

Więcej szczegółów na temat akcji możecie poznać na oficjalnej stronie projektu Seeds For The Future.

Źródło: Huawei

Sprawdź najnowsze wpisy