SONY DSC

 
Wszyscy, którzy myśleli, że Sony wreszcie coś zmieni i zaprezentuje nam nieco inny wygląd swojej nowej Xperii, muszą jeszcze poczekać. Wyciekły kolejne zdjęcia, które przedstawiają frontowy panel Xperii Z4. Trzeba przyznać, że Sony z żelazną konsekwencją trzyma się swego planu i próżno szukać jakichkolwiek innowacji w wyglądzie ich smartfonów.

 

Przód Z4 nie wyróżnia się absolutnie niczym. Jeśli mielibyśmy szukać podobieństw do poprzednich flagowców, najbardziej przypomina Xperię Z2. Głośniki w porównaniu do Z3 zostały przesunięte bliżej krawędzi, a ekran zajmuje stosunkowo większą powierzchnię panelu niż w poprzedniczce. Niestety, na dole i górze wciąż pozostało dużo wolnego miejsca, które można było w jakiś sposób wykorzystać.

 

Zaskoczenia brak, a czy to dobrze czy nie musicie ocenić sami. Wygląd Z4 wieje nudą i nie zanosi się, że producent coś z tym zrobi. Cóż, przynajmniej nie będziemy dostawali tego samego co pół roku. Jesteście zawiedzeni czy raczej tego oczekiwaliście po nowym flagowcu od Sony?

 

Sony-Xperia-Z4

Źródło: GSMDome

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Przewoźnik