Samsung Galaxy S6 w czterech ciekawych kolorach?

Newsy

Samsung-Galaxy-S6-Concept-Looks-Amazing-Has-Quad-HD-Display-20MP-Camera-464686-3

 
Z najnowszych doniesień wynika, jakoby Samsung miał zaoferować nam swojego przyszłego flagowca w czterech wariantach kolorystycznych. Będzie to granat, malachit, złoto i biel. Oczywiście wszystkie panie proszę o wyrozumiałość w tej kwestii, bo może się okazać, że w Waszej opinii, barwy są całkiem inne.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Co ważne, kolor ciemnoniebieski jest bardzo podobny do tego z Galaxy A5 i bardzo prawdopodobne, że Samsung będzie się wzorował właśnie na tym modelu.

 

colors6

 
Ciekawie może wyglądać odcień malachitowy, który powinien przypaść do gustu szczególnie płci pięknej. Złoto widzieliśmy już w Galaxy S5, ale tutaj w połączeniu z aluminiową ramką, ta opcja może wyglądać bardzo elegancko. Oprócz tego dostaniemy standardową, klasyczną biel. Trochę szkoda, że Samsung nie zdecydował się na czarną wersję, która zawsze wygląda świetnie. Na więcej informacji i pierwsze wrażenia przyjdzie nam poczekać do 1 marca czyli targów MWC w Barcelonie.

 

Three-of-the-Galaxy-A5-colors-match-the-rumored-colors-for-the-Samsung-Galaxy-S6

Źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x