DevFest 2020 już niebawem i podobnie jak wiele wydarzeń w tym roku, tym razem odbędzie się ono w wersji online. To doskonała okazja do tego, by poznać nowości związane z programowaniem, ale także wejść na niezbadane wcześniej tereny. Będzie można podejrzeć specjalistów przy pracy, a także wysłuchać wyjątkowych prelekcji. Co czeka nas w tym roku?

DevFest 2020

DevFest 2020
DevFest 2020

Tegoroczna edycja DevFest została zaplanowana na 17 października, czyli na przyszłą sobotę. Wydarzenie organizowane jest przez szereg grup GDG. To osoby, które dzielą się swoją wiedzą odnośnie programowania i rozwoju technologii. DevFest organizowane jest przez nich od 9 lat i za każdym razem przyciąga setki uczestników oraz kilkudziesięciu prelegentów. Oczywiście w tym roku będzie to wyglądało inaczej, niż w latach ubiegłych, a wszystko przez pandemię oraz obowiązujące obostrzenia. Nie zmienia to jednak tego, że w programie przygotowano naprawdę wiele interesujących spotkań.

DevFest stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń w fenomenalnej atmosferze. Jak co roku planujemy zorganizowanie cyklu wykładów i warsztatów prowadzonych m.in. przez Google Developer Experts i Googlersów w dziedzinie technologii Android, Web i Cloud za pośrednictwem platform internetowych. Naszym celem jest dotarcie do jak najliczniejszej grupy programistów, projektantów, administratorów, analityków i fanów technologii Google.

Zobacz też: Nowy ekran konfiguracji w Windows 10 przynosi ciekawe zmiany.

W tym roku w przygotowaniu wydarzenia wezmą udział GDG Warszawa (organizator), GDG Katowice, GDG Kraków, GDG Cloud Poznań, GDG Trójmiasto, GDG Wrocław oraz GDG Bydgoszcz. Tegoroczna edycja jest w pełni darmowa, więc to doskonała okazja do tego, by posłuchać o interesujących rzeczach związanych z programowaniem. Miło nam także poinformować, że Android.com.pl został patronem medialnym wydarzenia. Pełen program znajdziecie na stronie DevFest.

Źródło: GDG Warszawa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.