samsung galaxy s6 konferencja zapowiedz

 

 

Na tę chwilę czekaliśmy długo. Dotychczas wszystkie ujawnione informacje na ten temat były tylko i wyłącznie plotkami, wszelkiego rodzaju domniemaniami. Jednak sam producent postanowił przerwać milczenie i oficjalnie zapowiedział swoją konferencję, na której poznamy jedno z najważniejszych urządzeń roku w świecie mobilnych technologii.

 

Mowa oczywiście o Samsungu i ich nadchodzącym flagowym smartfonie. Koreańczycy tak naprawdę potwierdzili to, co podejrzewaliśmy od momentu zakończenia tegorocznych targów CES w Las Vegas. Premiera Galaxy S6 odbędzie się podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie. Dokładniej rzecz biorąc, sama konferencja odbędzie się 1 marca. Zajmijmy się jednak samym plakatem, który możecie ujrzeć na początku newsa. Wyraźnie widać zakrzywione krawędzie, co oczywiście nasuwa na myśl zachodzący na boki wyświetlacz. Ta plotka nieprzerwanie trwa od samego początku ujawniania informacji o Galaxy S6. Widząc połyskujący materiał, możemy również domyślić się, że Koreańczycy w końcu zastosują aluminiową obudowę w swoim flagowym modelu, a to z pewnością oznacza, że spotkamy się z designem zbliżonym do tego z serii Galaxy A.

 

Tym samym możemy już zacząć odliczanie do największej tegorocznej premiery, o której z pewnością nie zapomnimy. Czego oczekujecie od następcy Galaxy S5?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.