samsung galaxy s5 android 5.0 lollipop sammobile

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Po przeczytaniu tytułu najprawdopodobniej zastanawiacie się o jaki problem chodzi, czyż nie? Niektórzy z Was, osoby zajmujące się tworzeniem muzyki, zapewne wiedzą jaka jest skala tego nieudogodnienia i korzystają z urządzeń opartych na systemie iOS. Samsung jednak pokazuje, że razem z systemem Lollipop są w stanie i pod tym kątem dogryźć Apple.

 

Może zanim przejdę do rezultatów poczynań Koreańczyków, przedstawię Wam na przykładzie w czym rzecz. Oto Nexus 5 pracujący pod kontrolą Androida 4.4 KitKat i właściciel próbujący wykorzystać to urządzenie jako keyboard:

 

 

Widać wyraźne opóźnienie. Dźwięk po wydaniu polecenia przez użytkownika wydobywa się z głośnika po pewnym, zdecydowanie zbyt długim czasie. Oczywiście jest to bolączka niemalże wszystkich urządzeń z „Robocikiem” na pokładzie, aż do teraz. Samsung postanowił, że trzeb to zmienić i oto efekty przedstawione na Galaxy S5 z „Lizakiem”:

 

 

Ta niby mała zmiana pozwala na nowo otworzyć Androida dla wszelkiej maści muzyków, którzy chętnie wykorzystywaliby swoje smartfony do własnych celów.

 

Czy Wam kiedyś zdarzyło się zirytować przez powyższe opóźnienia czy też nigdy na to nie zwracaliście uwagi?

 

 

źródło: SamMobile
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.