Steam to bezapelacyjnie najpopularniejsza platforma dla graczy pecetowych. Valve, czyli firma za nią odpowiadająca, regularnie organizuje nowe wydarzenia i wyprzedaże. Ostatnio rozpoczęła się jesienna edycja lubianego Festiwalu Gier, na którym producenci prezentują światu swoje produkcje. Gracze z kolei mogą wypróbować setki dem i oglądać ciekawe streamy.

Jesienny Festiwal Gier na Steam

Steam festiwal gier

Festiwal Gier na Steam po raz pierwszy odbył się przy okazji The Game Awards. Wydarzenie spodobało się graczom tak bardzo, że Valve postanowiło organizować je regularnie. Tym razem na platformie udostępniono naprawdę wiele wersji demonstracyjnych, które każdy może wypróbować zupełnie za darmo, a także zorganizowano wiele streamów. Dema są dostępne m.in. dla takich produkcji jak Observer: System Redux, The Survivalists, Everspace 2, Forged In Shadow Torch czy Ghostrunner.

Zobacz także: Szef Nvidii uspokaja firmy korzystające z architektury ARM – będzie dobrze

Jeśli zaś chodzi o streamy, to tych również jest sporo. Zainteresowani gracze mogą je wykorzystać do nawiązania kontaktu z ulubionymi deweloperami, którzy chętnie odpowiadają na pytania, bo o to przecież w tym wydarzeniu chodzi. Jesienny Festiwal Gier Steam potrwa do 13 października (wtorek) do godziny 19:00, czyli do rozpoczęcia konferencji, na której poznamy rodzinę iPhone 12. Oczywiście oba wydarzenia nie są ze sobą w żaden sposób powiązane – to po prostu ciekawostka będąca interesującym zbiegiem okoliczności. Zainstalowaliście już demo jakiejś gry? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Steam

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.