Zapomnijmy o HTC One (M9) – zobaczcie czym będzie model A55 z serii Desire!

Newsy

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jeżeli teraz myślimy o plotkach i HTC to na myśli przychodzi nam tylko nadchodzący flagowy model w postaci One (M9). Jednak okazuje się, że to nie jest jedyne ciekawe urządzenie, które prawdopodobnie poznamy pod koniec bieżącego miesiąca. Tajwańczycy chcą zdecydowanie zwiększyć prestiż serii Desire.

 

W tym celu tworzony jest model A55, który w Sieci właśnie pojawił się razem ze swoją specyfikacją. Początkowo określany jako Hima_Ace (Hima to również nazwa kodowa One M9), teraz właśnie jako A55 prezentuje się następująco:

 

  • 5,5-calowy wyświetlacz QHD (2560×1440);
  • 8-rdzeniowy (2,0 GHz), 64-bitowy układ MediaTek MT6795;
  • 3 GB RAM
  • 32 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • aparaty: 20 MPx z tyłu, 13 Mpx lub 4 MPx (UltraPixel) z przodu;
  • BoomSound;
  • akumulator o pojemności mniejszej niż 3000 mAh;
  • Android 5.0 Lollipop z Sense UI 7.0.

 

Wygląda naprawdę obiecująco, prawda? Być może rozdzielczość wyświetlacza jest przesadzona oraz nie do końca można być pewnym układu MediaTeka (który nominalnie ma spore możliwości), ale mimo wszystko, jak na serię Desire, z pewnością może to być urządzenie godne uwagi.

 

Oczywiście to wciąż plotki, ale możliwe, że szybko się przekonamy o ich prawdziwości. Premiera datowana jest na targi Mobile World Congress, które rozpoczną się 2 marca. Mimo wszystko, pojawiają się również wzmianki, że model ten ujrzy światło dzienne jeszcze w tym miesiącu.

 

źródło: Androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x