ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
InPost: darmowy miesiąc w Audioteka Klub

InPost wraca z PaczkoMATowaniem 2.0! Ulepsz usługę, zadbaj o swój komfort

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Pisałem to już wielokrotnie i pewnie wspomnę o tym jeszcze nie raz: Paczkomaty są genialne. Możliwość swobodnego odbioru przesyłek bez marnowania całego dnia w oczekiwaniu na kuriera to chyba najlepszy możliwy sposób rozwiązywania tej sprawy. Oczywiście piszę tu z perspektywy kogoś, kto mieszka praktycznie naprzeciwko Paczkomatu. Jednak nawet osoba, która ma do niego dalej, powinna docenić krótki spacer jako alternatywę dla całodziennego oczekiwania. Niestety, nie zawsze mamy możliwość skorzystania z tej usługi.

InPost PaczkoMATowanie 2.0

InPost PaczkoMATowanie 2.0

Czasami zdarza się sytuacja, kiedy sprzedawca jest tradycjonalistą i woli postawić na bardziej tradycyjne formy wysyłki. Jeśli podobny towar oferują inni to nie jest to dla nas żadna strata — zwolennicy Paczkomatów mogą skorzystać z usług konkurencji. Jednak w przypadku bardziej niszowych sklepów możemy zostać skazani na kuriera. InPost postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i to już po raz drugi. A właściwie to zarówno w swoje, jak i nasze. Firma przygotowała więc konkurs na pomoc w rozszerzeniu bazy sklepów korzystających z Paczkomatów.

W ramach drugiej edycji PaczkoMATownia, zgłoś e-sklep w którym lubisz robić zakupy, a który jeszcze nie oferuje opcji dostawy InPost Paczkomaty 24/7 – poza ulubioną formą dostawy, możesz zdobyć voucher o wartości 250 zł do wykorzystania w sklepie internetowym New Balance!

Cieszymy się, że nasze usługi są tak chętnie wybierane przez konsumentów, a sieć Paczkomatów rozrasta się z każdym dniem! W Krakowie postawiliśmy nasz 8000 Paczkomat i nie zwalniamy tempa – chcemy być jeszcze bliżej Ciebie i sprawiać, żeby dostawy z Twoich ulubionych e-sklepów były szybkie i wygodne. Stale rozwijamy nasze usługi w trosce o zadowolenie Klientów, dlatego Twoje potrzeby mają dla nas ogromne znaczenie. 

Zobacz też: Netflix wprowadza zakładkę „Nowe i popularne” i pokazuje, na co warto czekać

No dobrze, ale jak wziąć udział w konkursie? To dziecinnie proste!

  • Należy wejść na stronę paczkomatowanie.inpost.pl
  • Wskazać swój ulubiony sklep internetowy, w którym brakuje opcji dostawy do Paczkomatu.
  • Kreatywnie uzasadnić swój wybór. 

Konkurs trwa do 7 listopada 2020 roku. Najważniejsze jest jednak to, że nawet jeśli nie wygracie głównej nagrody, to i tak zyskujecie. W końcu obecność opcji dostawy do Paczkomatu w Waszym ulubionym sklepie również jest czymś, dzięki czemu zyskacie.

Źródło: InPost

Sprawdź najnowsze wpisy