ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Posiadacze PS Plus bonus

Nowa metoda płatności już dostępna w PlayStation Store

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

PlayStation Store to oficjalny sklep z grami cyfrowymi na konsole z rodziny PlayStation. W ofercie platformy można znaleźć wiele hitów, nierzadko w naprawdę dobrych cenach. Dziś dowiedzieliśmy się, że sklep doczekał się nowej metody płatności, która z pewnością ucieszy wiele osób. Im więcej opcji, tym lepiej dla nas – użytkowników.

Do metod płatności w PlayStation Store dołącza PayPal. To bardzo dobra wiadomość

PlayStation Store PayPal

Dotychczas w PlayStation Store były dostępne tylko dwie metody płatności: Paysafecard oraz karta płatnicza (Mastercard, Visa, American Express). Od dziś zakupy można opłacać także za pomocą PayPala, czyli niesłychanie popularnego konta internetowego, które właśnie zaktualizowało swój regulamin o niezwykle niekorzystną dla użytkowników wzmiankę. Aż dziwne, że PayPal dopiero teraz zawitał do polskiej wersji PlayStation Store, bo w wielu innych krajach już od dawna był jednym ze sposobów płatności za gry. Niemniej jednak jak to mówią, lepiej późno niż wcale.

Zobacz także: Rozłożone PlayStation 5 – Sony pokazuje bebechy swojej nowej konsoli

Aby móc płacić PayPalem w PlayStation Store, trzeba najpierw powiązać ze sobą oba konta. Najwygodniej zrobić to z poziomu przeglądarki na komputerze, choć na innych urządzeniach również jest taka możliwość. Rzecz jasna kupowanie gier tą metodą płatności nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami w stosunku do kart kredytowych czy debetowych. Będziecie korzystać z nowej możliwości? Koniecznie dajcie znać w sekcji komentarzy widocznej poniżej!

Źródło: PlayStation Polska

Sprawdź najnowsze wpisy