samsung flip dla szkoły

Tablica interaktywna Samsung Flip – wygraj ją dla swojej szkoły

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Samsung przygotował interaktywną tablicę Flip dla szkoły – o tym, do jakiej placówki trafi urządzenie, zadecydują wyniki właśnie ogłoszonego przez producenta konkursu. Termin na nadsyłanie zgłoszeń jest krótki, więc warto się pospieszyć.

Jak zdobyć interaktywną tablicę Samsung Flip dla swojej szkoły?

Opowiedz, narysuj, lub przedstaw projekt wykorzystania Samsung Flip w trakcie lekcji i prześlij w formie krótkiego filmu wideo za pomocą udostępnionego formularza zgłoszeniowego – tak Samsung streszcza zasady konkursu. Szczegółowe informacje i regulamin znajdują się na stronie konkursowej.

Czas na nadsyłanie zgłoszeń jest do 13 października. Do finału przejdzie 10 najlepszych prac, następnie odbędzie się głosowanie, po którym połowa z nich odpadnie. Do szkół autorów 5 zwycięskich projektów trafią tablice Samsung Flip. Placówki nie otrzymają ich jednak na zawsze, a w ramach rocznego wynajmu. Samsung ufunduje też nagrody specjalne. Są to m.in. wizyta w technologicznym showroomie firmy Samsung oraz interaktywne kursy z notowania za pomocą rysunków (sketchnoting) z rysowniczką Agatą Jakuszko.

Czytaj także: Samsung Galaxy M31 Prime – dziwny smartfon na dziwne czasy

Konkurs ma za zadanie propagować ideę cyfrowej transformacji w polskich szkołach. Udział w nim mogą wziąć uczniowie zarówno szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych. Interaktywne tablice Samsung Flip mają podnieść komfort pracy nauczycieli, jak i dać większe możliwości uczniom.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy