galaxy-s-

Ostatnio informowaliśmy Was o dość nietypowym podejściu Samsunga to swojego byłego, flagowego modelu i kwestii jego aktualizacji do Ice Cream Sandwich. Brak tej wersji na Androida musiał rozłościć posiadaczy popularnej „eSki”, więc pojawiły się informacje o Value Packu, który miałby wprowadzić do SGS część funkcji z ICS, bez instalowania całego nowego systemu.

Wszystko wskazuje jednak na to, że do czegoś takiego w ogóle nie dojdzie. Rzecznik firmy oficjalnie stwierdził dla portalu The Next Web, że Galaxy S nie ma co liczyć na takową paczuszkę. Jakiś czas temu Samsung wyjaśnił, że możliwości sprzętowe SGS są niewystarczające by móc uruchomić na nim Ice Cream Sandwich wraz z nakładką TouchWizz, a Value Pack, na temat którego plotkowano, miał ten problem rozwiązać. Dziś wiemy, że pierwszy z serii Galaxy jest w pełni dopasowany i zoptymalizowany do działania pod Gingerbreadem i ten system na nim pozostanie.

Wraz z posiadaczami SGS o aktualizacji mogą zapomnieć również nabywcy tegorocznego Galaxy S+? Samsung w tej kwestii milczy, jednak praktycznie identyczna specyfikacja sprzętowa zdaje się odpowiadać na to pytanie wyczerpująco. 

źródło: phandroid, the next web 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Mynarski