T-Mobile ma dla swoich klientów promocję, w ramach której można zgarnąć 15 GB internetu. To kolejna odsłona akcji Happy Fridays – w tym tygodniu operator postanowił jednak nie czekać ze startem promocji do końcówki tygodnia.

15 GB internetu od T-Mobile – jak skorzystać z promocji?

Dziś piłkarska Reprezentacja Polski rozegra mecz z Finlandią. T-Mobile jest sponsorem naszej drużyny, stąd też szybsze ogłoszenie promocji w ramach Happy Fridays. Duży pakiet internetu ma pozwolić np. na oglądanie internetowej transmisji meczu, choć oczywiście można go wykorzystać również na coś innego.

Promocja jest skierowana do klientów indywidualnych T-Mobile, którzy posiadają ofertę typu MIX, na kartę lub abonament. Na aktywację promocyjnego pakietu internetu wyjątkowo jest aż tydzień. Można to zrobić od dziś, 7 października, do kolejnej środy, 14 października. Bonus jest dostępny w aplikacji Mój T-Mobile. Alternatywna metoda jego aktywacji to wysłanie SMS-a o treści HF pod bezpłatny numer 80800. W ciągu 72 godzin od aktywacji klient otrzyma potwierdzenie przyznania 15 GB.

Czytaj także: Teracube 2e – tani, trwały i ekologiczny smartfon z 4-letnią gwarancją

Jak długo można korzystać z promocyjnego pakietu? Abonenci operatora mogą korzystać z dodatkowych gigabajtów do momentu wystawienia kolejnej faktury, zaś klienci ofert na kartę oraz MIX przez tydzień – wyjaśnia T-Mobile. Co ważne, każda osoba może aktywować pakiet tylko jeden raz.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.