Ujawniono nowy projekt Samsunga, Galaxy S6 z zaokrąglonymi rogami?

Newsy

Sz5Bf5uTxKp8MnHpLPkQ

 
Tylko miesiąc dzieli nas od targów MWC w Barcelonie, a producenci zmuszają nas do zadawania kolejnych pytań. W sieci pojawiła się grafika wprost z urzędu patentowego przedstawiająca urządzenie z zaokrąglonymi rogami po obu stronach. Nie wiadomo co o tym myśleć, ale wiele osób łączy to z prezentacją nowego flagowca Samsunga.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 
Mówi się, że producent pokaże nam dwie wersje swojego smartfona, a jedną z nich będzie właśnie taka z zaokrąglonymi rogami. To duży krok naprzód w stosunku do Edge’a, ale jak będzie z funkcjonalnością i wytrzymałością tego tajemniczego urządzenia? Widzimy, że szklana powłoka ciągnie się przez całą szerokość smartfona, nie znajdziemy tutaj żadnej ramki. O ile wygląda to kosmicznie, to w przypadku nieszczęśliwego wypadku bardzo łatwo będzie zniszczyć taki ekran.

 

Samsung-patents-for-a-wrap-around-display-phone

Może się zdarzyć też tak, że dopiero po dłuższym czasie Samsung zacznie myśleć o takich rozwiązaniach, a na razie tylko czyni konkretne przygotowania. Liczymy jednak, że producent czymś nas zaskoczy i już na targach MWC będziemy zachwyceni jego nowymi pomysłami. Co sądzicie o smartfonie z takim ekranem? Wykorzystalibyście możliwości, które daje czy tylko by Wam to przeszkadzało w codziennym korzystaniu?

 

Samsung-patents-for-a-wrap-around-display-phone (1)

Źródło: PatentyMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x