pełna specyfikacja PlayStation 5

PlayStation 5 uruchamia się naprawdę szybko – sugeruje to materiał wideo

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

PlayStation 5 trafi na sklepowe półki już niedługo. Im bliżej premiery, tym więcej dowiadujemy się o wspomnianej konsoli. Ostatnio do Sieci wyciekł materiał wideo ukazujący szybkość uruchamiania nowego sprzętu Sony. Wygląda na to, że znajdujący się w nim dysk SSD naprawdę daje radę, czyli jest tak, jak być powinno.

Szybkość uruchamiania PlayStation 5 pokazana na wideo

Na Reddicie w wątku o PlayStation 5 pojawił się ostatnio wpis ukazujący uruchamianie nowej konsoli Sony. Materiał wygląda bardzo wiarygodnie, choć oczywiście nie można potwierdzić jego autentyczności. Można za to zauważyć, że w kilka sekund po wciśnięciu odpowiedniego przycisku PS5 zostaje uruchomione i menu pojawia się na ekranie. To naprawdę spory wzrost w porównaniu do PlayStation 4, które odpala się znacznie, znacznie dłużej.

Zobacz także: Jakie gry za mniej niż 64 zł warto kupić w PlayStation Store? Oto 40 propozycji tytułów na PlayStation 4

Warto też zwrócić uwagę na czarnego pada, który będzie dobrą alternatywą dla osób, którym nie podoba się standardowa, biała kolorystyka. W czerwcu pisaliśmy, że PlayStation 5 dostanie zupełnie nowy interfejs systemowy. Zawarty w tekście krótki materiał wideo ukazujący UI opisywanej konsoli prezentuje się dokładnie tak samo, jak na powyższym filmie. To bardzo dobry znak, bo znacznie zwiększa jego wiarygodność. Premiera PlayStation 5 w Polsce odbędzie się już 19 listopada. Podstawowa wersja konsoli została wyceniona na 2299 zł, natomiast za wariant All-Digital trzeba będzie zapłacić 1849 zł. Kupujecie? Dajcie znać w komentarzach poniżej.

Źródło: Reddit

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy