Czy LG G4 Stylus będzie urządzeniem ze średniej półki?

Newsy

lg g3 stylus

 
Wiele plotek i spekulacji mówiło o tym, jakoby kolejny flagowiec LG miał otrzymać rysik na wzór tego z serii Note. Pojawiły się nawet dowody w postaci raportów i zastrzeżenia patentu na nazwę „G Pen”.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Najnowsze informacje zaprzeczają takiej wersji wydarzeń, a rysik zostanie dołączony do zupełnie innego, nieznanego smartfona. Model o nazwie LG-H631 jest znany także jako projekt P1S. Urządzenie będzie posiadało ekran 720p i przynależało raczej do średniej półki cenowej. O LG G4 z rysikiem możemy zapomnieć, ale szykujmy się na G4 Stylus, który to powinien być dużo bardziej przystępny.

 

LG-files-to-patent-G4-Stylus-name

 
Szczerze mówiąc, można się było spodziewać takiego rozwoju wydarzeń, bo dołączenie stylusa do G4 byłoby zbyt radykalnym krokiem. Teraz już wiemy, że można się spodziewać taniego, ale jednocześnie ciekawego smartfona. Tylko czy LG wykorzysta potencjał rysika?

 

Information-leaks-about-a-mid-range-LG-G4-Stylus-or-LG-G4s

Źródło: LGPhones


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x