Na Allegro Lokalnie pojawiły się specjalne odznaki, które mogą zdobywać sprzedawcy. Dzięki odznakom można wyróżnić się spośród innych użytkowników i sprawić, że potencjalny kupujący dowie się o pozytywnych aspektach naszej działalności na platformie.

Jak otrzymać odznaki na Allegro Lokalnie?

Poniżej prezentujemy listę wprowadzonych właśnie na Allegro Lokalnie odznak wraz z opisami, co trzeba zrobić, by je otrzymać.

  • Aktywnie sprzedaje – ta odznaka pozwoli nam zakomunikować kupującym, że regularnie sprzedajemy na Allegro Lokalnie, a nie tylko np. jednorazowo wystawiliśmy ogłoszenie. Żeby dostać tę odznakę, musimy w ciągu kolejnych 3 miesięcy wystawić minimum 2 ogłoszenia na miesiąc i sprzedać co najmniej 1 przedmiot w miesiącu. Transakcje z odbiorem osobistym i jednoczesną płatnością przy odbiorze nie są brane pod uwagę.
  • Staż sprzedającego – ta odznaka będzie widoczna, jeśli posiadamy konto od minimum pół roku. Kupujący zobaczą, od jak dawna korzystamy z platformy.
  • Lokalny społecznik – dzięki tej odznace wyróżnimy się spośród innych użytkowników i zakomunikujemy o naszej działalności. Żeby ją otrzymać, trzeba wystawić przedmiot na lokalną zbiórkę.
  • Zweryfikowany użytkownik – odznaka dla tych, którzy przejdą aktywację konta.

Oprócz tego funkcjonują jeszcze oznaczenia ogłoszeń. Gdy przy dodawaniu ogłoszenia zaznaczymy, że przedmiot jest nowy, obok oferty pojawi się specjalna odznaka. Podobnie działają odznaki Darmowa wysyłka i Wspiera zbiórkę.

Czytaj także: Raport przenoszenia numerów UKE – Play zechce o nim szybko zapomnieć

Allegro poinformowało, że odznaki nie mają wpływu na kolejność ofert na liście ogłoszeń.

źródło: Allegro

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.