ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
polsat tv4 play now

Polsat i TV4 już dostępne w Play NOW oraz w Play NOW TV

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Polsat oraz TV4 są już dostępne w ramach usługi Play NOW / Play NOW TV. Fioletowy operator poinformował, że obydwa kanały wchodzą w skład pakietu podstawowego. Oferta Play z TV Boxem zawiera już ponad 90 propozycji.

Polsat i TV4 dostępne w Play NOW / Play NOW TV – szczegóły

źródło: blogplay.pl

Polsat to pierwsza ogólnopolska prywatna stacja telewizyjna. Oferta programowa kanału skupia się na własnych produkcjach Polsatu, wieczorami są również pokazywane zagraniczne filmy fabularne i seriale. Stacja jest też znana z licznych programów rozrywkowych i teleturniejów.

TV4 prezentuje głównie seriale, choć nie brakuje na tym kanale także pasm dla dzieci, filmów dokumentalnych oraz programów popularnonaukowych. Jeden z nich to Galileo – najchętniej oglądany program tego typu w Polsce. Polacy kojarzą również TV4 z takich produkcji, jak Policjantki i Policjanci oraz Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny.

Czytaj także: „Tenet” Nolana ma już 300 mln dol., ale to może nie uratować kin

Jak informuje Play, nowe kanały można oglądać na wszystkich urządzeniach umożliwiających korzystanie z Play NOW oraz z Play NOW TV. Zarówno Polsat, jak i TV4 są również dostępne w bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej, którą można oglądać bez żadnych dodatkowych urządzeń. Jedyną przeszkodą mogą być bardzo stare telewizory (głównie kineskopowe) bez tuneru DVB-T. Jeśli ktoś posiada taki odbiornik, musi zaopatrzyć się dodatkowo w dekoder.

źródło: Play

Sprawdź najnowsze wpisy