Wymiary Samsunga Galaxy S6 w Sieci. Kolejne zmiany w obudowie, która się skurczyła

Łukasz Pająk Newsy 2015-01-31

 

Zdecydowanie najważniejszymi obecnie informacjami, które przedostają się nieoficjalnie do Internetu krążą wokół Samsunga Galaxy S6. Od tego smartfonu naprawdę wiele się wymaga, ale Koreańczycy i tak zazwyczaj zaskakują podczas premiery – najczęściej poprzez dementowanie interesujących przedpremierowych plotek.

 

Dzisiaj do Sieci trafiły zapiski jednego z producenta etui do urządzeń mobilnych, a razem z nimi wymiary i rozmieszczenie wszystkich poszczególnych elementów Galaxy S6.

 

samsung galaxy s6 etui 12

 

Dla przypomnienia, wymiary Galaxy S5: 142 x 72.5 x 8.1 mm. Jego następca najprawdopodobniej będzie o półtora milimetra wyższy, milimetr chudszy oraz dwa milimetry węższy. Jak to rozpatrywać? Pozytywnie. Grubość nie jest jeszcze przesadzona i dorównuje flagowym modelom Sony. Z kolei zmniejszenie szerokości oznacza mniejsze ramki wokół wyświetlacza. Jednak czy ten się powiększy? Jeżeli tak to minimalnie. W takim razie zobaczmy teraz wirtualizację powyższego etui:

 

 

Jak widać, Samsung prawdopodobnie postanowił przenieść głośnik na dolną część urządzenia i to główna zmiana w stosunku do poprzednika. Patrząc na rozmieszczenie poszczególnych elementów możemy przypuszczać, że Koreańczycy przybliżą design Galaxy S6 do tego znanego z Galaxy Alpha oraz nowej serii oznaczonej literą „A”.

 

W takim wypadku wszystko wygląda pozytywnie. Minimalnie bardziej przystępne wymiary, zdecydowanie lepsze wykonanie oraz według mnie o wiele lepszy wygląd. A jak Wy uważacie?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x