lg g3 reklama arabia saudyjska ksiega rekordow guinnessa

 

Pierwszy miesiąc nowego roku zbliża się ku końcowi, a my jeszcze nie poznaliśmy żadnego tegorocznego flagowego smartfonu producentów z czołówki (pomijamy G Flex 2). To oczywiście nie jest zła wiadomość, ale oznacza, że kolejne targi mobilne (Mobile World Congress) mogą okazać się bardzo ciekawe.

 

Jednym z urządzeń, które swoją premierę najprawdopodobniej będzie miało właśnie w Barcelonie jest kolejny flagowy model LG w postaci G4. Mimo że teraz coraz częściej pojawiają się informację, iż ten smartfon ujrzy światło dzienne dopiero w drugim kwartale to zawsze jest ta możliwość przeinaczania plotek. Skoro jesteśmy przy nich. Obecny koreański „flagowiec” był jednym z pierwszy telefonów komórkowych wyposażonych w wyświetlacz o rozdzielczości QHD (2560×1440). Jedni to chwalą, inni wytykają, ale okazuje się, że LG wybrało jedynie opinie pochlebne. Zobaczcie ujawnione dane z sieci Verizon:

 

 

LG-VS999 nie mówi nam wprost, że jest to G4, ale wystarczy wspomnieć, że LG-VS985 to G3. W takim razie pojawia się rozdzielczość 2880×1620, którą najprościej można określić jako 3K.

 

Także do Waszych przemyśleń przypomnę tylko, że G4 ma stanowić zarówno konkurencję dla Galaxy S6 oraz Note’a 4, a teraz jestem ciekawy jak upatrujecie taki rozwój LG?

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.