ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

OnePlus ujawnia nazwę swojego systemu

Autor: Arkadiusz Melerski Kategoria: Newsy
OnePlus

OnePlus to firma, która wprowadziła do sprzedaży tylko jeden smartfon, a mimo to jest bardzo popularna. Wszystko dzięki marketingowi, przeciwdziałaniu przeciekom oraz świetnemu stosunkowi jakości i parametrów do ceny w swoim smartfonie OnePlus One. Obecnie mówi się o kolejnym urządzeniu, jednak nie ma żadnych potwierdzonych informacji na jego temat.

Producent sprzedaje swój smartfon z preinstalowanym Cyanogenmodem w wersji 11S oraz Color OS, w zależności od kraju. W wyniku problemów jakie napotkano w Indiach, firma zdecydowała się na stworzenie własnej modyfikacji Androida. Dziś uchyla rąbka tajemnicy.

oxygenos

OxygenOS – tak brzmi nazwa nowego systemu od OnePlus. Jak można zobaczyć na grafice promocyjnej inspiracją dla nazwy był pierwiastek tlenu. Niestety więcej szczegółów poznamy dopiero 12 lutego. Wtedy firma obiecała opublikować więcej informacji na ten temat. Jednocześnie zapewnia że jej oprogramowanie będzie „otwarte, konfigurowalne, wolne od śmieci i niepotrzebnych opcji„. Nie pozostało nam nic innego jak czekać na oficjalne informacje lub możliwe przecieki odnośnie funkcji oraz wyglądu systemu.

A czy Wy jesteście ciekawi nowego systemu od OnePlus?

Sprawdź najnowsze wpisy