Nowy Market z Android 1.6?!

Newsy

Wczoraj portal Cnet otrzymał wiadomość zawierającą krótką informację oraz dwa zdjęcia od anonimowego użytkownika. Obie fotografie, jak dodał informator przedstawiają wygląd Android Market w wersji systemu Donut (Android 1.6). Obecna wersja Marketu na naszych telefonach była niezmienna już od października 2008, dlatego jego odświeżenie na pewno poprawi jakość katalogu.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Największe zmiany na pewno będą wizualne – kolory niemal się odwrócą. Z czarnego ponurego Marketu otrzymamy dość podobny do tego z iPhone. Oprócz tego bez wchodzenia do menu będziemy mogli przesortować aplikacje lub przeszukać katalog. To jednak nie koniec zmian – jest wiele spekulacji, że Google dogłębnie zmodernizuje Android Market. Tu można się tylko domyślać o jakie zmiany chodzi – jednak możliwe, że w nowej odsłonie Marketu zobaczymy screeny aplikacji, bądź wiele nowych kategorii.

Pierwszymi telefonami na których zobaczymy nową odsłonę Marketu mają być Motorole zaprezentowane już 10 września. Do pozostałych telefonów dotrze on wraz z aktualizacją oprogramowania do Android 1.6 jeszcze w tym roku.

Jak Wam się podoba nowy Android Market?

 

Skomentuj na Największym Polskim Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x