W Nokii tkwi potencjał – mapy HERE biją rekordy, zostały pobrane już 3 miliony razy

Łukasz Pająk Aplikacje 2015-01-29

nokia mapy here offline gps android

 

Nokia po sprzedaży najważniejszego dla siebie oddziału nie umarła. Włodarze firmy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że można obejść nawet umowy z Microsoftem i doskonale to pokazuje tablet N1. Jednak nie tylko na tym rynku Finowie świetnie się odnajdują.

 

Nokia to oprócz urządzeń także świetny dział zajmujący się oprogramowaniem. O ile pierwsze modele z Androidem nie potwierdzają tego to mapy HERE zdecydowanie już tak. Niecały miesiąc temu informowaliśmy Was o tym, że w sklepie Play ta pozycja przekroczyła 1 milion pobrań, a dzisiaj już ten wynik wynosi ponad 3 miliony. Uważana za jedną z najlepszych nawigacji, HERE dostępne jest w 118 krajach, oferuje wiele ciekawych udogodnień, ale przede wszystkim jest to program działający w trybie offline, co dla nas jest bardzo ważne. Zainteresowani? Link do sklepu Play: Klik!

 

W takim razie, jakie programy nawigacyjne porzuciliście na rzecz map HERE od Nokii? Czy być może macie swoje, lepsze aplikacje do tego celu? Podzielcie się nimi z nami w komentarzach.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x