homm 3

 

Gra legenda, gra, którą znają niemalże wszyscy i każdy przynajmniej raz o niej usłyszał. Ostatnio zainteresowani mogli usłyszeć, że Heroes of Might & Magic III pojawiła się na platformie Steam z odnowioną rozgrywką sieciową oraz wsparciem dla wyższych rozdzielczości, a tymczasem użytkownicy mobilnych urządzeń mogą już pobrać ten tytuł.

 

Osobiście trudno mi zliczyć ile godzin spędziłem przed monitorem ze znajomymi grając w popularne „HoMM3”. Mimo że już minęło wiele lat od premiery tej gry to wciąż jest ona uważana za jedną z najlepszych i chętnych do potyczek nie brakuje. Tym samym nie dziwi więc fakt, że autorzy postanowili odświeżyć ten tytuł. Bez zbędnego przedłużania, Heroes of Might & Magic III możecie pobrać ze sklepu Play klikając w poniższy link:

 

Pobierz!

 

Oczywiście należy też wspomnieć o cenie, która do najniższych nie należy. Ubisoft zażyczył sobie za odświeżoną wersję gry sprzed 16 lat niecałe 42 złotych. Nie zapomnijmy również o tym, że ten tytuł dostępny jest wyłącznie na tablety. Trudno wyobrazić sobie tak rozbudowaną aplikację na małych wyświetlaczach.

 

Czy to drogo? Odpowiedzcie sobie sami, czy za grę legendarną w wersji mobilnej jesteście w stanie zapłacić ponad 40 złotych?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.